Logo
ÚVODINFORMACEO NÁSŠPERKYSW INFOZPŮSOB PLATBYDOPRAVAKONTAKTOBLÍBENÉ
Vyhledávání
Anketa
Nadpis ankety Dávám přednost
 
 
 
Zasílání novinek

Články o produktech společnosti Swarovski


Jedná se zajímavosti ze světa, članky o produktech přímo od společnosti Swarovski, nebo něteré z firem, která dále s krystaly pracuje.


Mercedes posázený krystaly Swarovski

Tak toto je zajímave - 1 milion krystalů swarovski posázených na mercedesu.
Auto bylo vystaveno v Moskvě, posuďte sami jak se Swarovski krystali třpytí. 
Užitečné módní doplňky

Velmi zajímavý a užitečný může být pro dívky, které mají rády módu, set obsahující pamětní kartu, sluchátka a bluetooth sluchátka. Tato sada je od výrobce elektroniky Philips, ale co je na ní nejzajímavější je to, že veškeré příslušenství tohoto setu je zdobeno krystaly Swarovski. Ale pozor, pokud se rozhodnete pro koupi, bude vaše peněženka prázdná, než stihnete jen jedno oko zamhouřit.
 

swarovski doplňky


Svíčky, jaké ještě nemáte
Některé svíčky jsou příliš pěkné, abychom je zapálili. A také svíčky Mehendi by bylo škoda. Tyto svíčky jsou ručně malovány v tradičném hena designu. Ale jako nejzajímavější bych označila fakt, že tyto svíčky jsou zdobeny originálními krystaly Swarovski a ručně broušeným sklem. Tyto svíčky jsou vhodné k ozdobení pokoje, slouží spíše jako dekorace. Jejich cena se totiž pohybuje mezi 30 a 100 dolary.
 

svíčky swarovski


 

Lesk na rty s monogramem 

Jak často vás napadlo, že by bylo pěkné mít ve své kabelce lesk na rty s monogramem? Nyní zde je tam možnost. Na trhu jsou k dostání lesky s monogramem z křišťálů Swarovski. Ano, také jsem po tom nikdy netoužila. Myslím si, že když nejsem v místnosti, kde je příliš mnoho světa, nepotřebují mé rty umělý lesk.
Přesto si myslím, že 38 dolarů za jakékoliv písmeno z abecedy vyrobené z blyštících se kamenů Swarovski a tubu lesku v odstínu invisible, chili spice, popping, pink, rid carpet nebo brown sugar baby, není tam moc. A navíc, mám ráda čisté, neupatlané lesky ;-).
 

Lesk na rty s monogramem


Elegantní ozdoby pro váš telefon
Přiznávám se: „Jsem jednou z těch hloupých osob, které vyzdobily své mobilní telefony přívěsky.“  Ze začátku jsem to dělala ze stejného důvodu jako všichni ostatní. Konečně si poznám svůj mobil (nejednou se mi stalo, že jsem v kabelce našla telefon někoho jiného).
Zezačátku jsem si kupovala tyto přívěsky v obyčejném obchodě, ale kdyby se nyní změnil můj vkus a já si chtěla pořídit novou ozdobu mobilního telefonu, určitě půjdu do obchodu, který se specializuje na šperky na mobilní telefony - C'Elegance. Ceny se pohybují od $19.95 výše, ale pokud si chcete pořídit něco hezčího, sáhněte po přívěscích z křišťálů Swarovski. Jejich ceny se pohybují kolem $49.95. Tyto přívěsky jsou velmi líbivé a firma Swarovski patří mezi populární světově uznávanou společnost.
 

swarovski přívěsky


Něco málo o produktech firmy
Firma se zabývá nejen vyráběním šperků. Zde se pro zajímavost můžete podívat, jaké byly hlavní produktové řady firmy Swarovski (od roku 1987 až po současnost):
Zvířata, svícny, vánoční ozdoby, hodiny, těžítka, ovoce a botanické položky, hudební nástroje, betlém, rámy, hračky, krabice na hračky a ostatní předměty různých vzorů a tvarů.
Vyzdvihla bych například řadu „Krystal paměti“ (Crystal memories). Jedná se o produkty, které firma Swarovski uvedla na trh roku 1993 a prodávají se do současnosti. Ze začátku byla tato řada poměrně levná, tudíž to byl dostupný způsob, jak sbírat kameny Swarovski, postupem čase se ale stává dražší a dražší.

Řada CRYSTALLIZED™ od společnosti Swarovski.
Jedná se o komponenty v hodné dalšímu užití ve špercých jiných výrobců.
V této jedinečné řadě jsou perfektně sladěny forma, funkce a fantazie. Tyto krystaly se velice lesknou a dávají vám možnost přeměnit obyčejné na mimořádné.
V této sérii jsou k dostání kameny nazvané: fantastické květiny, mozaiky, korálky, přívěsky, křišťálové perly, ozdobné kameny, kameny určené k našití, kulaté kameny a další.
Co se týče fantastických květin, jedná se o limitovanou edici, ve které pro nás firma Swarovski přichystala šest různých tvarů květin. Všechny jsou velmi působivé a napohled, ostatně jako všechny výrobky společnosti Swarovski velice pěkné.
 

swarovski krystal